Chaharmahal & Bakhtiari Rural Water and Waste Water Company
سال 1399،جهش تولید
هفته صرفه جویی در مصرف آب
به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان چهارمحال و بختیاری سرپرست این شرکت از شروع هفته مدیریت مصرف و صرفه جویی در مصرف آب و برق ( یکم تا هفتم تیر ماه ) خبر داد.

    به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان چهارمحال و بختیاری سرپرست این شرکت از شروع هفته مدیریت مصرف و صرفه جویی در مصرف آب و برق ( یکم تا هفتم تیر ماه ) خبر داد.

    آقای سهراب بهرامی با اعلام این خبر افزود: هفته مدیریت مصرف و صرفه جویی در مصرف آب از یکشنبه اول تیر ماه با عنوان مدیریت مصرف آب و برق و خانواده شروع می شود که انتظار داریم خانواده های محترم در هفته صرفه جویی به طور کلی فصلی جدید در خصوص مدیریت مصرف در خانوادها را برای خود باز کنند.

    مهندس بهرامی گفت: روز دو شنبه 2/4/1399 باعنوان مدیریت مصرف آب و برق، افکار عمومی و رسانه نامگذاری شده است که امیدواریم با همراهی اصحاب رسانه و ارباب جراید استانی و سراسری بتوانیم استفاده گسترده‌تری از ظرفیت وسایل ارتباط جمعی و شبکه‌های اجتماعی به منظور افزایش آگاهی عمومی و بالابردن سطح دانش مصرف‌کنندگان آب نسبت به محدودیت منابع آب و تشریح محدودیت‌ها و مشقاتی که در خصوص میزان دسترسی به منابع آب و ضرورت بسیج همگانی برای بهره‌گیری از فن‌آوری ها و تجهیزات کاهنده و بهینه ‌ساز مصرف در مجموعه مصارف داشته باشیم. چرا که مصرف آب امسال در مقایسه با سالهای گذشته بالا تر نیز رفته که نیاز است آگاهی های لازم به خانواده های محترم اطلاع رسانی گردد.

    وی با اشاره به عنوان روزهای دیگر هفته صرفه جویی یاد آوری نمود: سه شنبه 3/4/1399 ـ مدیریت مصرف آب و برق ، صنعت ، معدن، سازمان‌های عمومی و موسسات خصوصی و شرکت ها - چهار‌شنبه 4/4/1399 ـ مدیریت مصرف آب و برق ، غذا ، منابع طبیعی و حفظ محیط زیست - پنج شنبه 5/4/1399 ـ مدیریت مصرف آب و برق ، خدمات شهری و روستایی و جلب مشارکت‌های مردمی - جمعه 6/4/1399ـ مدیریت مصرف آب و برق و آموزه‌های دینی - شنبه 7/4/1399 ـ مدیریت مصرف آب و انرژی ، اقتصاد و حقوق شهروندی عنوان شده است.

    نامبرده یاد آوری نمود: از اینکه روستائیان عزیز و زحمت کش با نگاه به منابع اسلامی و آموزه های دینی معمولا با حمایت های خود تا کنون کمک های شایانی به مجموعه خدمت گزاران خود در سازمانها و نهادهای مختلف نموده اند.

    سرپرست شرکت آب و فاضلاب روستایی استان چهارمحال و بختیاری اظهار امید واری نمود امسال هم با تبیین اهمیت صحیح مصرف کردن و پرهیز از اسراف از منظر تعالیم دینی در بین خانواده ها و معرفی شیوه‌های صحیح مصرف با اتکا به تعالیم دینی توسط مبلغین محترم نیز با گنجاندن مفاهیم مرتبط با مصرف بهینه آب و انرژی در برنامه های مذهبی رسانه های جمعی و آگاهی دهی و اطلاع رسانی درمورد فرهنگ لزوم پرهیز از اسراف در قالب مفاهیم دینی در منبرها کمک نمایند چراکه در 222 آیه از قرآن کریم در مورد آب سخن به میان آمده است.

روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان چهارمحال و بختیاری
تاریخ:
1399/04/02
تعداد بازدید:
480
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
آدرس: استان چهارمحال و بختیاری، شهرکرد، بلوار طالقانی، مجتمع ادارات، شرکت آب و فاضلاب روستایی

کد پستی: 8817654681 صندوق پستی: 1444 - 61335
تلفن: 9-32245186-038 نمابر: 32245190-038
پست الکترونیکی: Info@abfar-chb.ir
کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت آب و فاضلاب روستایی استان چهارمحال و بختیاری می باشد.
Powered by DorsaPortal